CHEMIPHARM BACTICID WIPES SALVRÄTIKUD (PURGIS 100 tk) – pindade kiirdesinfektsiooniks

Hind: 10.70

12 laos


CHEMIPHARM BACTICID WIPES SALVRÄTIKUD (PURGIS)

NB! Seoses tellimuste suurenemisega võib tarne hilineda. Vabandame!

Tootetutvustus, otstarve
Desinfektandiga immutatud rätikud alkoholi taluvate meditsiiniseadmete pindade kiirdesinfektsiooniks.
Toode on laia fungitsiidse ja bakteritsiidse toimega, hävitab Gram-positiivseid ja Gramnegatiivseid baktereid (sh Mycobacterium terrae), desaktiveerib nii ümbrisega (sh HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Herpes simplex) kui ka ümbriseta viirusi (sh Adeno, Rota) ja seeni. Tootes sisalduv desinfektant hävitab pinnal olnud bakterid ning loob bakterite kasvuks ebasoodsa keskkonna. Toode on materjalisõbralik.
Rätikute desinfitseerimisllahus vastab EN 1040, EN 13727, EN 1275, EN 1276, EN 14348, EN 13624, EN13697, EN 1650 , EN 14476 nõuetele.

Kasutamisjuhised
Avada kaane otsas olev klapp ja tõmmata sealt välja rätik kuni perforeeritud kohani. Rätiku lahtirebimiseks võib kaant teise käega toetada. Peale rätiku lahtitõmbamist sulgeda koheselt klapp, vältimaks rätikute kuivamist. Desinfitseeritavad pinnad pühkida rätikuga nii, et kogu pind oleks ühtlaselt desinfektandiga kaetud. Toimeaeg 30 sekundit.

Koostisosade loetelu
100g desinfektanti sisaldab: etanooli 72g, kvaternaarsed ammooniumühendid 0,025g (toimeaine)

Etanoolisisalduse mahuprotsent (% vol)
78,7%

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Väga tuleohtlik vedelik ja aur. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Hoida pakend tihedalt suletuna. Silma sattumisel loputage silmi põhjalikult veega vähemalt 15 minutit.Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamistingimused
Säilitada toatemperatuuril, päikese eest kaitstult ja suletuna.

Pakendi sisu
100 tk


Menüü
Tootekategooriad