Tellimisinfo


1) Leidke toode, mida soovite osta, ning vajutage toote juures olevale nupule “LISA KORVI”. Toode lisatakse Teie ostukorvi.

2) Ostukorvis on võimalik muuta soovitud toodete kogust. Selleks sisestage vastavasse lahtrisse soovitud kogus või vajuta “-” või “+” ning vajutage nupule “UUENDA OSTUKORVI”.

3) Ostukorvi sisu on võimalik enne tellimuse kinnitamist muuta ja vajadusel sealt tooteid eemaldada. Muudatustest tulenevalt arvutatakse automaatselt ümber tasumisele kuuluv summa.

4) Kui soovite lisada ostukorvi veel tooteid, siis võite jätkata ostmist ja tooted ostukorvis jäävad alles.

5) Kui kõik soovitud tooted on ostukorvi lisatud, siis vajutage tellimuse esitamiseks nupule “TELLIMUS KOOS MAKSEKOHUSTUSEGA” ning Teid suunatakse edasi.

6) Järgmisel lehel saate sisestada kauba kohaletoimetamise aadressi. Kui olete oma kontole sisse loginud, siis on arve saaja andmed juba eelnevalt täidetud konto registreerimisel esitatud andmete põhjal. Soovi korral võite neid muuta.

7) Samal lehel saate valida sobiva tarneviisi. Teie tellimuse lõplik hind uuendatakse automaatselt vastavalt valitud tarneviisile. Ostu jätkamiseks kinnitage, et olete tutvunud Ostutingimustega (pange linnuke lahtrisse) ja vajutage nuppu „ESITA TELLIMUS“.

8) Järgmisel lehel on võimalik valida sobiv pangalink. Vajutage vastavale nupule ning sooritage makse. Pärast makse sooritamist kindlasti vajutage nupule “Tagasi kaupmehe juurde”.

Aitäh ostu eest!


Menüü
Tootekategooriad