A | A+ | A++

Search

Laos

Kompressioonisukad 23-32 mmHg K2 beež “CompriTex” ( kinnine varbaosa )

27.00

Clear
Lisa võrdluseks

Kompressioonisukad silikonäärega survetugevusega 23-32 mmHg CompriTex, beež

Meditsiinilise kompressiooniga sukad KLASS 2, survetugevusega 23-32mmHg, on mõeldud krooniliste veenihaiguste, veenilaiendite, tursete alandamiseks, trombi tekkimise ohu vältimiseks pärast operatsiooni. Soovitame kanda kompressioonsukki mistahes taastus- või ennetusravi korral, kus on tekkinud jalgade paistetus. Igapäevasel kandmisel alandab turset koheselt.

Compritex tugisukad on astmelise rõhujaotusega, mis toetab veenivere- ning lümfivedeliku ringlust, soodustades üleliigse vedeliku äravoolu nahaalusest koest ning rakuvaheruumist. Kompressioonsukkade selline toime hoiab ära üleliigse vere valgumise jalgadesse ning seeläbi ei lähe jalad tursesse.
Soovitame kanda Compritex kompressioonisukki kõikidel istuva ja seisva töö tegijatel, samuti inimestel kes veedavad pikki tunde autoroolis või lennukiga reisides.
Kompressioonisukkade rõhku näidatakse millimeetrit elavhõbedasamba kohta (mmHg). DEN näitab ainult sukaniidi elastsust, mitte suka paksust ega rõhku. Seega tagab hea vereringluse ning õige toe veenidele vaid toode, millel on märgitud surve mmHg või CCL klassi järgi.
Maksimaalse efekti saavutamiseks palun valige võimalikult täpne suurus, kus surve ja toestus peab olema tuntav. Compritex tugisukad on parima kvaliteediga ja ei kaota oma efektiivseid omadusi ka peale pesu.
Compritex kompressioontooteid kantakse nagu tavalisi sukatooteid.
– Keerata sukad kätevahel pahupidi kuni pahkluu osani, laiendada käte abiga sukka pahkluu kohal, et oleks kergem jalga sisse panna. Edasi tõmmata ettevaatlikult ilma näppe sukaniidi sisse surumata ülespoole.
– Mitte tugevalt tõmmata ega sikutada, kuna seetõttu võib suka materjal nahapinna ebaühtlaselt katta.

Kuidas hooldada?

• Pesta igapäevasel kandmisel, vähemalt iga 2 päeva tagant või vastavalt vajadusele ja kuivatada lamedal pinnal.
• Käsipesu või õrn masinpesu 30°- 40°, kasutada õrnpesu kotti.
• Mitte kasutada pesuloputusvahendit, mitte tsentrifuugida, mitte triikida ega väänata.
• Mitte kuivatada kuumal küttekehal või otsese päikesevalguse käes.

Suurus

S, M, L, XL

Back to Top
Toode on lisatud teie ostukorvi