A | A+ | A++

Search

Laos

Norskamisvastane padi ANTI SNORING PILLOW QMED

Mõõdud : 57x36x11,5 cm

Tihedus : 55 kg / m3 (pehme)

45.00

Lisa võrdluseks

Norskamisvastane padi ANTI SNORING PILLOW QMED

See on ainulaadne norskamisvastane padi. Selle kuju on loodud toetama pead ja kaela magamise ajal asendis, mis vähendab hingamiskanalite ummistumist ning võimaldab kergemat ja vaiksemat hingamist. Padja keskosa on madalam ja õhem kui külgmised osad, et tagada õige magamisasend nii, et pea ja selg ühel joonel olenemata magamisasendist.

Valmistatud “mäluvahust”, mis kohandub keha kujuga vastavalt selle kuumusele ja survele. Vaht taastub aeglaselt oma kuju ja jaotab keha raskuse ühtlaselt, tagades mugava une läbi piisava toe peale, kaelale , õlad ja ülemine osa Hoiab ära norskamise, vähendab seljavalu Padi on sõbralik allergikutele, sest mäluvaht ei soodusta lestade arengut.

Padjal on kahepoolne vahvli- või soonikukujuline profileeritud massaažipind, mille kuju toetab lisaks korralikku õhuringlust.

Padi on kergete ja vastupidavate materjalide kasutamisega loodud meditsiinitoode, mis on välja töötatud kaasaegsete disainieelduste alusel. Mäluvaht kohandub kehasoojuse mõjul suurepäraselt oma kujuga, suurendades nii toetuspinda. Luuakse ideaalsed tingimused lülisamba kaelaosa lihasluukonna ja liigeste struktuuride leevendamiseks, mis on ühtlasi stabiliseerunud. Lisaks füsioterapeutilistele ja kehalistele tegevustele on padi tunnustatud põhiline tervisemõju vahend lülisamba kaelaosa talitlushäirete korral.

Koostis:

Polster: 100% PU

Väliskate: 100% polüester

Sisekate: 100% polüester

 

Mõõdud : 57x36x11,5 cm

Tihedus : 55 kg / m3 (pehme)

Back to Top
Toode on lisatud teie ostukorvi