A | A+ | A++

Search

Laos

Kompressioonipõlvikud 23-32 mmHg CompriTex (avatud varbaosaga)

18.00

Clear
Lisa võrdluseks

COMPRITEX MEDITSIINILISED KOMPRESSIOONPÕLVIKUD
survetugevusega 23-32mmHg

Meditsiinilise kompressiooniga tugipõlvikud KLASS 2, survetugevusega 23-32mmHg, on mõeldud krooniliste veenihaiguste, veenilaiendite, tursete alandamiseks. On sobilikud trombide ennetamiseks, trombi tekkimise ohu vältimiseks pärast operatsiooni ning lennureiside ajal. Soovitame kanda kompressioonpõlvikuid mistahes taastus- või ennetusravi korral, kus on tekkinud jalgade paistetus. Igapäevasel kandmisel alandab turset koheselt.
Kompressioonpõlvikud on unisex ning sobivad nii meestele kui naistele. Neid on igapäevaselt kerge jalga panna ja kerge hooldada.
Compritex tugipõlvikud on astmelise rõhujaotusega, mis toetab veenivere- ning lümfivedeliku ringlust, soodustades üleliigse vedeliku äravoolu nahaalusest koest ning rakuvaheruumist. Kompressioonpõlvikute selline toime hoiab ära üleliigse vere valgumise jalgadesse ning seeläbi ei lähe jalad tursesse.
Soovitame kanda Compritex tugipõlvikuid kõikidel istuva ja seisva töö tegijatel, samuti inimestel kes veedavad pikki tunde autoroolis või lennukiga reisides.
Tugisukkade rõhku näidatakse millimeetrit elavhõbedasamba kohta (mmHg). DEN näitab ainult sukaniidi elastsust, mitte suka paksust ega rõhku. Seega tagab hea vereringluse ning õige toe veenidele vaid toode, millel on märgitud surve mmHg või CCL klassi järgi.
Maksimaalse efekti saavutamiseks palun valige võimalikult täpne suurus, kus surve ja toestus peab olema tuntav. Compritex tugipõlvikud on parima kvaliteediga ja ei kaota oma efektiivseid omadusi ka peale pesu.
Compritex kompressioonpõlvikuid ja sukki kantakse nagu tavalisi sukatooteid.
– Keerata sukad kätevahel pahupidi kuni pahkluu osani, laiendada käte abiga põlvikut pahkluu kohal, et oleks kergem jalga sisse panna. Edasi tõmmata ettevaatlikult ilma näppe sukaniidi sisse surumata ülespoole.
– Mitte tugevalt tõmmata ega sikutada, kuna seetõttu võib põlviku materjal nahapinna ebaühtlaselt katta.
– Ära tõmba põlviku serva põlveõndlasse vaid jäta 2 sõrmelaiune vahe põlveõndla voldist alla kanna suunas.
Kuidas hooldada?
• Pesta igapäevasel kandmisel, vähemalt iga 2 päeva tagant või vastavalt vajadusele ja kuivatada lamedal pinnal.
• Käsipesu või õrn masinpesu 30°- 40°, kasutada õrnpesu kotti.
• Mitte kasutada pesuloputusvahendit, mitte tsentrifuugida, mitte triikida ega väänata.
• Mitte kuivatada kuumal küttekehal või otsese päikesevalguse käes.
Kaal 1 kg
Mõõtmed 13 × 3 × 20 cm
Suurus

S, M, L, XL

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Write a review
Back to Top
Toode on lisatud teie ostukorvi