A | A+ | A++

Search

3 laos

Ortopeediline padi ARCH PILLOW QMED

13
days
03
hours
50
mins
16
secs

31.50

Lisa võrdluseks

Ortopeediline padi ergonoomilse kujuga ARCH PILLOW QMED

  • Ergonoomiline kuju
  • Multifunktsionaalsus
  • Mälu vaht

Qmed Arch Pillow – unikaalse kujuga ortopeediline padi, mis võimaldab mugavat ja tervislikku und külili ja kõhuli magavatele inimestele.

Ergonoomiline disain – kaarekujuline padja ebatavaline kuju toetab uneaegset mugavat hingamist, mis tuleneb kaelalülide õigest toest. Samuti aitab see säilitada lülisamba kaelaosa loomulikku painutust, hoides ära ägeda valu selles piirkonnas. Kaarpadi on täiuslikult loodud inimestele, kes magavad näoga allapoole. See võimaldab “vabastada” käsi öise puhkuse ajal survest, suurendades une mugavust.

Multifunktsionaalsus – oma kompaktsete mõõtmete tõttu sobib padi suurepäraselt koduseks kasutamiseks, reisil või kontoris viibides. Soovitatav kõhuli, näoga alas magajatele, samuti neile, kes eelistavad magada selili. Patja saab kasutada pea ja kaela toetamiseks – ka telekat vaadates või diivanil lõõgastudes, lemmikraamatut lugedes.

Mäluvaht – toode oli täielikult valmistatud kvaliteetsest “laiskvahust”. See vaht kohandub keha anatoomiliste kõverustega vastavalt selle temperatuurile. Tänu profileerimisele joondab ja vähendab une ajal kaelale ja peale mõjuvaid jõude. Selle materjali kasutamine muudab kehakaalu jaotuse korrapärasemaks ja tõhusamaks, taastades tervisliku ööune tunde.

Padi on kergete ja vastupidavate materjalide kasutamisega loodud meditsiiniseade, mis on välja töötatud tänapäevase disainieelduste põhjal. Mäluvaht kehasoojuse mõjul kohandub ideaalselt oma kujudega, suurendades seeläbi toetuspinda. Lisaks füsioterapeutilistele ja kehalistele tegevustele on padi tunnustatud, põhiline tervisemõju vahend emakakaela lülisamba düsfunktsioonide korral. Padi on allergiasõbralik, tänu mäluvahule, mis ei soodusta lestade arengut.

Hooldus: Memory vaht ei ole pestav. Väliskate on eemaldatav ja seda saab pesta kuni 30 °C / 86 °F. Avage pakend ja jätke padi enne kasutamist õhku.

Mõõdud: 36 x 30 x (13 / 14,7) [cm]

Tihedus: 45 kg/m3

Back to Top
Toode on lisatud teie ostukorvi